CR1210FR220P05R
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR1210FR220P05R
JLCPCB Part #
C175871
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 220mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS