CR1210F680RP05Z
MFR.Part #
CR1210F680RP05Z
JLCPCB Part #
C174484
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS