CR1210F12R1P05
MFR.Part #
CR1210F12R1P05
JLCPCB Part #
C429381
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS