CR1206JR500P05R
MFR.Part #
CR1206JR500P05R
JLCPCB Part #
C149705
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 500mΩ Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS