CR1812J2K20E04Z
MFR.Part #
CR1812J2K20E04Z
JLCPCB Part #
C174866
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS