CR1206JR400P05R
MFR.Part #
CR1206JR400P05R
JLCPCB Part #
C175851
Description
-55℃~+155℃ 250mW 400mΩ Thick Film Resistor ±5% ±600ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS