CR1206JR150P05R
MFR.Part #
CR1206JR150P05R
JLCPCB Part #
C149692
Description
-55℃~+155℃ 150mΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±5% ±600ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS