CR1812F2M70E04Z
MFR.Part #
CR1812F2M70E04Z
JLCPCB Part #
C174797
Description
-55℃~+155℃ 2.7MΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS