CR1206J5R60P05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR1206J5R60P05Z
JLCPCB Part #
C245650
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 5.6Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS