CR1206J360RP05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR1206J360RP05Z
JLCPCB Part #
C881034
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 360Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS