CR1206J0R068P05
MFR.Part #
CR1206J0R068P05
JLCPCB Part #
C429701
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 68mΩ Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS