CR1206FR130P05R
MFR.Part #
CR1206FR130P05R
JLCPCB Part #
C149668
Description
-55℃~+155℃ 130mΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS