CR1206FR100P05R
MFR.Part #
CR1206FR100P05R
JLCPCB Part #
C149672
Description
-55℃~+155℃ 100mΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS