CRH2512FR120E04Z
MFR.Part #
CRH2512FR120E04Z
JLCPCB Part #
C176042
Description
-55℃~+155℃ 120mΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS