CR1206FR060P05R
MFR.Part #
CR1206FR060P05R
JLCPCB Part #
C175774
Description
-55℃~+155℃ 250mW 60mΩ Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS