CR1210J8K20P05Z
MFR.Part #
CR1210J8K20P05Z
JLCPCB Part #
C174640
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS