CR2512J56K0E04Z
MFR.Part #
CR2512J56K0E04Z
JLCPCB Part #
C175480
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 56kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS