CRW2030J4R20E01Z
MFR.Part #
CRW2030J4R20E01Z
JLCPCB Part #
C175626
Description
-55℃~+155℃ 3W 4.2Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 2030 Chip Resistor - Surface Mount ROHS