CR1206F3R00P05Z
MFR.Part #
CR1206F3R00P05Z
JLCPCB Part #
C881155
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3Ω Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS