CR2010F300RE04
MFR.Part #
CR2010F300RE04
JLCPCB Part #
C429684
Description
-55℃~+155℃ 200V 300Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS