CR1206F38K3P05Z
MFR.Part #
CR1206F38K3P05Z
JLCPCB Part #
C245533
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 38.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS