CR1206F10K2P05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR1206F10K2P05Z
JLCPCB Part #
C245446
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS