CR1206F0R068P05
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR1206F0R068P05
JLCPCB Part #
C429645
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 68mΩ Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS