CR0805F510RP05Z
MFR.Part #
CR0805F510RP05Z
JLCPCB Part #
C245346
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 510Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS