CR0805F13R3P05
MFR.Part #
CR0805F13R3P05
JLCPCB Part #
C429663
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.3Ω 150V Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS