CR0805F0R047P05
MFR.Part #
CR0805F0R047P05
JLCPCB Part #
C429350
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 47mΩ Thick Film Resistor ±1% ±1800ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS