QR0612J270RP05
MFR.Part #
QR0612J270RP05
JLCPCB Part #
C149878
Description
-55℃~+155℃ 200V 270Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS