CR0603F240KP05Z
MFR.Part #
CR0603F240KP05Z
JLCPCB Part #
C881412
Description
-55℃~+155℃ 100mW 240kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS