CR0603D5K10P05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR0603D5K10P05Z
JLCPCB Part #
C332117
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.1kΩ 50V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS