TPD1E10B06DPYR-ES
Extended
Manufacturer
ElecSuper
MFR.Part #
TPD1E10B06DPYR-ES
JLCPCB Part #
C5199245
Package
DFN1006-2L
Description
-40℃~+125℃ 1 10V 10pF 1uA 5V 60W 6A 6V Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 DFN1006-2L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS