PESD03V32D-LC-ES
Extended
Manufacturer
ElecSuper
MFR.Part #
PESD03V32D-LC-ES
JLCPCB Part #
C5199236
Package
SOD-323
Description
1 15A 180W 1uA 20V 3.3V 3.5V Bidirectional ESD SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS