SM24CANB-02HTG-ES
Extended
Manufacturer
ElecSuper
MFR.Part #
SM24CANB-02HTG-ES
JLCPCB Part #
C22363687
Package
SOT-23
Description
-40℃~+125℃ 100nA 18pF 2 24V 28V 340W@8/20us 42V 8A@8/20us Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS