SD36C-01FTG-ES
Extended
Manufacturer
ElecSuper
MFR.Part #
SD36C-01FTG-ES
JLCPCB Part #
C41409278
Package
SOD-323
Description
1 1uA 36V 38V 550W 68V 6A 7pF Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS