PTVS30VS1UR,115-ES
Extended
Manufacturer
ElecSuper
MFR.Part #
PTVS30VS1UR,115-ES
JLCPCB Part #
C41409307
Package
SOD-123F
Description
-65℃~+150℃ 1 1uA 30V 36.8V 400W 48.4V 8.3A Bidirectional TVS SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS