PESD3V3U1UA,115-ES
Extended
Manufacturer
ElecSuper
MFR.Part #
PESD3V3U1UA,115-ES
JLCPCB Part #
C22379595
Package
SOD-323
Description
-40℃~+125℃ 0.8pF 1 16V 1uA 20A 3.3V 350W@8/20us 4.5V ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 Unidirectional SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS