PESD1IVN24-LSYL-ES
Extended
Manufacturer
ElecSuper
MFR.Part #
PESD1IVN24-LSYL-ES
JLCPCB Part #
C5224167
Package
DFN1006-2L
Description
-55℃~+150℃ 1 1uA 24V 25pF 26V 45V 8A Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 DFN1006-2L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS