SMAJ20CA
Extended
Manufacturer
ElecSuper
MFR.Part #
SMAJ20CA
JLCPCB Part #
C5333999
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-65℃~+150℃ 1 12.3A 1uA 20V 22.2V 32.4V 400W Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS