ESD9X3.3ST5G-ES
Extended
Manufacturer
ElecSuper
MFR.Part #
ESD9X3.3ST5G-ES
JLCPCB Part #
C22379592
Package
SOD-923
Description
-40℃~+125℃ 1 100W@8/20us 12A@8/20us 15pF 1uA 3.3V 3.7V 8V Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 SOD-923 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS