QA243-1509R3
Extended
Manufacturer
EVISUN
MFR.Part #
QA243-1509R3
JLCPCB Part #
C19188311
Package
SIP,19.5x9.8mm
Description
-40℃~+105℃ -9V、15V 100mA 12.5mm 19.5mm 2 21.6V~26.4V 2200uF 270kHz 50mVp-p 5kV@AC 82% 9.8mm 9mA Short Circuit Protection SIP,19.5x9.8mm Isolated Power Modules ROHS