EVM6-12S12
Extended
Manufacturer
ENDRIVE
MFR.Part #
EVM6-12S12
JLCPCB Part #
C402686
Package
Plugin
Description
1 1.5kV 12V 500mA 6W 81% 9V~18V Short Circuit Protection 插件 Isolated Power Modules ROHS