EA15-E0512
MFR.Part #
EA15-E0512
JLCPCB Part #
C2681456
Package
DIP,62x45mm
Description
100mVp-p 120V~370V 15W 2 3kV 400mA、2A 5V、12V 65kHz 80% 85VAC~264VAC AC-DC Short Circuit Protection、Over Temperature Protection ±2% DIP,62x45mm AC-DC Power Modules ROHS