PIS2D18LP-1R5M-T
MFR.Part #
PIS2D18LP-1R5M-T
JLCPCB Part #
C251729
Description
1.5uH 48mΩ 900mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS