PIS2D15HP-4R7M-T
MFR.Part #
PIS2D15HP-4R7M-T
JLCPCB Part #
C251713
Description
197mΩ 4.7uH 960mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS