HSC0603-36NJ-T
MFR.Part #
HSC0603-36NJ-T
JLCPCB Part #
C251780
Description
2.08GHz 250mΩ 36nH 37@250MHz 600mA ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS