CMF2012F-201M-2P-T
Extended
Manufacturer
EMTEK
MFR.Part #
CMF2012F-201M-2P-T
JLCPCB Part #
C252117
Package
0805
Description
-40℃~+105℃ 2 200Ω@100MHz 330mA 350mΩ 50V 0805 Common Mode Filters ROHS