BLN2012-750-2P-TSL
Extended
Manufacturer
EMTEK
MFR.Part #
BLN2012-750-2P-TSL
JLCPCB Part #
C252112
Package
0805
Description
-40℃~+105℃ 1.2mm 1.2mm 20dB 2dB 2mm 5MHz~3GHz 750Ω:75Ω 0805 Balun ROHS