2EZ270D5
Extended
Manufacturer
EIC Semicon
MFR.Part #
2EZ270D5
JLCPCB Part #
C3014328
Package
DO-41
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 2.2kΩ 270V 2W 500nA@228V 8.5kΩ DO-41 Zener Diodes ROHS