MM3Z3V3B
Extended
Manufacturer
EIC Semicon
MFR.Part #
MM3Z3V3B
JLCPCB Part #
C2978865
Description
1 Independent 120Ω 20uA@1V 3.25V~3.55V 3.3V 300mW SOD-323 Zener Diodes ROHS