ECS-98.3-20-7S-TR
MFR.Part #
ECS-98.3-20-7S-TR
JLCPCB Part #
C2450019
Package
MA-406
Description
-10℃~+70℃ 20pF 60Ω 9.8304MHz ±30ppm ±50ppm MA-406 Crystals