ECS-98.3-20-5G3XDS-TR
MFR.Part #
ECS-98.3-20-5G3XDS-TR
JLCPCB Part #
C7183322
Package
HC-49US
Description
-40℃~+125℃ 20pF 50Ω 9.8304MHz ±100ppm ±30ppm HC-49US Crystals ROHS